WYBORY SIPa

Opublikowano przez w kategorii ogłoszenia/ inne, prawo, ważne.

Szanowni Państwo,

w celu uproszczenia procedury wyboru Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy(ZSIP) Komisja Zakładowa w dniu dzisiejszym postanowiła dokonać korekty procedury wyborczej zmieniając ją z 3 etapowej na 2 etapową.
Wobec powyższego, bezpośrednio pracownicy będą wybierać 7 Wydziałowych Społecznych Inspektorów Pracy.

Uwaga!

W związku z planowanymi wyborami na Społecznego Inspektora Pracy w Euro Bank S.A., Zakładowa Organizacja Związkowa NSZZ „Solidarność” Eurobank S.A. informuje, że od dnia 11.12.2015r do dnia 15.12.2015r do godziny 12:00 zbiera kandydatury na stanowisko SIPa.
Kandydatura musi być zgodna z §2 i §3 Regulaminu Wyborów Społecznego Inspektora Pracy w Euro Bank S.A. oraz zgodna z art.5 pkt.1 i pkt.3 Ustawy o Społecznej Inspekcji Pracy.

Kandydatury będą przyjmowane listownie lub bezpośrednio (tel. 793-660-162) w miejscu działalności Komisji Zakładowej tj. ul. Jagiellońska 45/7, 41-800 Zabrze (decyduje data wpływu zgłoszenia) lub na adres mailowy organizacji: zz_eurobank@interia.pl (decyduje data i godzina wpływu zgłoszenia).
Zgodnie z §10 pkt.2 regulaminu wyborów, termin wyborów ogłoszony będzie po zamknięciu listy kandydatów i zostanie ogłoszony na stronie zakładowej organizacji związkowej tutaj oraz na kanale facebook (https://web.facebook.com/zzeurobank )

Ustawa Regulamin wyborów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *